Migrena

Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji, wypełnij ankietę o stanie Twojego zdrowia.

Rozpocznij
Obszar terapeutyczny Umysł i zdrowie psychiczne Chroniczny ból

Jeśli cierpisz na migrenę, będziesz wiedział, jak osłabiający może być ból i inne objawy, takie jak nudności i wrażliwość na światło i dźwięk.

Na całym świecie przewlekłe i epizodyczne migreny uznaje się za wiodącą przyczynę niepełnosprawności osób w wieku poniżej 50 roku życia. Osobom cierpiącym na migrenę nie pomagają jednak dostępne leki zapobiegające migrenom lub leki te nie są przez nie tolerowane. Potrzebne są nowe opcje terapii.

  • Poszukujemy ochotników do wzięcia udziału w badaniach klinicznych w celu oceny potencjalnych nowych leków na migrenę.
  • Kwalifikujący się uczestnicy otrzymają bezpłatną kontrolę stanu zdrowia.
  • Synexus może również pomóc w obustronnym transporcie do jednej z naszych przychodni.

Wszystkie badania kliniczne w Synexus są prowadzone pod nadzorem niezależnej Komisji Bioetycznej i za zgodą Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Aby umożliwić nam ocenę Twojego dopasowania do nadchodzących badań, prosimy:

Wciśnij ‚Zadzwoń teraz’ by porozmawiać z nami
327 378 246

Kliknij, aby od razu rozpocząć Badanie przesiewowe i zapisać się na wizytę

Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej lub

327 378 246

Aktualizacja dotycząca COVID-19 – działamy nadal.

Dla bezpieczeństwa zarówno personelu, jak i pacjentów, ośrodki Synexus działają w oparciu o model „COVID-19 SMART”. Oznacza to, że stosujemy najlepsze praktyki, by ograniczyć potencjalny kontakt z wirusem, a także podejmujemy wszelkie możliwe starania w celu zapewnienia by nasze ośrodki pozostały otwarte i dostępne na potrzeby badań naukowych.

Działania, które podejmujemy w ramach modelu COVID-19 SMART w celu zapewnienia bezpieczeństwa, to m.in.:

  • Znaczne zwiększenie dostępności wizyt wideo
  • Zapewnienie, by we wszystkich poczekalniach stosowane były zasady dystansu społecznego
  • Kontynuowanie praktyki dokładnego sprzątania i dezynfekowania gabinetów lekarskich pomiędzy wizytami poszczególnych pacjentów
  • Stosowanie odpowiednich środków ochrony osobistej przez wszystkich członków personelu w naszych przychodniach

Wszystko co musisz wiedzieć o badaniach

Jako jedna z największych i najbardziej znanych firm zajmujących się prowadzeniem badań klinicznych, Synexus zapewnia uczestnikom przyjazne, komfortowe warunki badań. To również szansa, aby pomóc innym, a być może także sobie. Badania kliniczne dają badaczom możliwość opracowania nowych form terapii, które w przyszłości będą mogły pomóc rzeszom chorych. Wszystkie badania prowadzone przez firmę Synexus zostały zatwierdzone przez niezależną komisję etyczną.

Nasze Przychodnie są zlokalizowane w największych miastach w Polsce. Nie wszystkie badania jednak są prowadzone w każdej Przychodni.

Aby dowiedzieć się czy w Twojej okolicy jest prowadzone badanie, wypełnij formularz rejestracyjny.

Co jeśli cierpisz na migreny?

Jeśli występują u Ciebie migreny i chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości terapeutycznych, skontaktuj się z nami 327 378 246

Poleć swoim bliskim

Jeżeli znasz kogoś, kto byłby zainteresowany wzięciem udziału w badaniach klinicznych, skontaktuj się z nami. Wzięcie udziału w badaniach klinicznych to często jedyna możliwość terapii dla wielu schorzeń, dla których obecna medycyna nie znajduje zadowalających rozwiązań. Wspólnie w trosce o zdrowie.

Poleć Synexus