Nadżerkowe zapalenie przełyku

Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji, wypełnij ankietę o stanie Twojego zdrowia.

Rozpocznij
Obszar terapii Trawienie i układ pokarmowy

Częsta zgaga to jeden z objawów zapalenia przełyku. Towarzyszące temu schorzeniu pieczenie czy ból brzucha potrafią być bardzo dokuczliwe. Jeśli stwierdzono u Ciebie nadżerki lub nadżerkowe zapalenie przełyku, dołącz do naszych badań klinicznych i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, pomagając nam jednocześnie rozwijać światową medycynę.

  • Poszukujemy pacjentów chcących zadbać o swoje zdrowie oraz mieć wkład w poszukiwanie nowych terapii, do udziału w badaniach klinicznych.
  • Badany lek jest dodawany do aktualnej terapii. Oznacza to, że pacjent nie musi odstawiać żadnych obecnie przyjmowanych leków.
  • Zapewniamy transport zarówno do Przychodni Synexus, jak i z powrotem.

Wszystkie badania kliniczne w Synexus są prowadzone pod nadzorem niezależnej Komisji Bioetycznej i za zgodą Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Aby sprawdzić czy kwalifikujesz się do wzięcia udziału w badaniu, wypełnij ankietę

Rozpocznij

Wszystko co musisz wiedzieć o badaniach

Synexus jako jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych sieci ośrodków badań klinicznych na świecie zapewnia profesjonalne i przyjazne podejście do każdego pacjenta. Biorąc udział w badaniach klinicznych masz szansę pomóc sobie i innym pacjentom. Badania kliniczne umożliwiają pomoc badaczom poszukującym nowych terapii, z których będą korzystać pacjenci w przyszłości.

Nasze Przychodnie są zlokalizowane w największych miastach w Polsce. Nie wszystkie badania jednak są prowadzone w każdej  Przychodni.

Aby dowiedzieć się czy w Twojej okolicy jest prowadzone badanie, wypełnij formularz rejestracyjny.

Co jeśli mam zapalenie przełyku?

Jeśli masz zdiagnozowane Zapalenie przełyku lub jego objawy i chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości terapeutycznych, skontaktuj się z nami 221779910

Poleć swoim bliskim

Jeżeli znasz kogoś, kto byłby zainteresowany wzięciem udziału w badaniach klinicznych, skontaktuj się z nami. Wzięcie udziału w badaniach klinicznych to często jedyna możliwość terapii dla wielu schorzeń, dla których obecna medycyna nie znajduje zadowalających rozwiązań. Wspólnie w trosce o zdrowie.

Poleć Synexus