Przewlekła Obturacyjna Choroba Płuc (POChP)

Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji, wypełnij ankietę o stanie Twojego zdrowia.

Rozpocznij
Obszar terapii Płuca i układ oddechowy

Przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) to postępująca choroba układu oddechowego, która potrafi być uciążliwa, frustrująca i wyniszczająca. Szacuje się, że na świecie jest 1,2 miliona chorych na POChP. Nie jesteś więc sam.

  • Poszukujemy pacjentów chcących zadbać o swoje zdrowie oraz mieć wkład w poszukiwanie nowych terapii, do udziału w badaniach klinicznych.
  • Badany lek jest dodawany do aktualnej terapii. Oznacza to, że pacjent nie musi odstawiać żadnych obecnie przyjmowanych leków.
  • Zapewniamy transport zarówno do Przychodni Synexus, jak i z powrotem.

Wszystkie badania kliniczne w Synexus są prowadzone pod nadzorem niezależnej Komisji Bioetycznej i za zgodą Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Aby sprawdzić czy możesz wziąć udział w badaniu, wypełnij ankietę lub zadzwoń pod numer: 222 231 722

Rozpocznij

Wszystko co musisz wiedzieć o badaniach

Synexus jako jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych sieci ośrodków badań klinicznych na świecie zapewnia profesjonalne i przyjazne podejście do każdego pacjenta. Biorąc udział w badaniach klinicznych masz szansę pomóc sobie i innym pacjentom. Badania kliniczne umożliwiają pomoc badaczom poszukującym nowych terapii, z których będą korzystać pacjenci w przyszłości.

Nasze Przychodnie są zlokalizowane w największych miastach w Polsce. Nie wszystkie badania jednak są prowadzone w każdej  Przychodni.

Aby dowiedzieć się czy w Twojej okolicy jest prowadzone badanie, wypełnij formularz rejestracyjny.

W przebiegu POChP, Twoje drogi oddechowe objęte są stanem zapalnym, a pęcherzyki płucne ulegają uszkodzeniu. Powoduje to zwężenie dróg oddechowych, które utrudnia oddychanie. Trudności oddechowe mogą mieć wpływ na wiele aspektów codziennego życia. Możesz być również narażony na zaostrzenia choroby.

Co jeśli chorujesz na POChP?

Jeśli masz zdiagnozowane POChP i chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości terapeutycznych, skontaktuj się z nami 222 231 722

Poleć swoim bliskim

Jeżeli znasz kogoś, kto byłby zainteresowany wzięciem udziału w badaniach klinicznych, skontaktuj się z nami. Wzięcie udziału w badaniach klinicznych to często jedyna możliwość terapii dla wielu schorzeń, dla których obecna medycyna nie znajduje zadowalających rozwiązań. Wspólnie w trosce o zdrowie.

Poleć Synexus