Przewlekłe zapalenie zatok

Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji, wypełnij ankietę o stanie Twojego zdrowia.

Rozpocznij
Obszar terapii Płuca i układ oddechowy

Przewlekłe zapalenie zatok to stan, w którym śluz nie odpływa prawidłowo z obszaru zatok, co może powodować uczucie zatkania lub ciężkości. Kiedy zatoki są obrzęknięte przez kilka miesięcy pomimo leczenia, stan ten można uznać za „przewlekły”.

  • Poszukujemy ochotników do wzięcia udziału w badaniach klinicznych, które pomogą nam lepiej zrozumieć samą chorobę i znaleźć nowe metody jej leczenia.
  • Ochotnicy, którzy zakwalifikują się do udziału w badaniu, otrzymają nieodpłatnie opiekę związaną z badaniem.
  • Firma Synexus może również zorganizować transport do jednego z naszych ośrodków i z powrotem lub pokryć uzasadnione koszty dojazdu.

Wszystkie badania kliniczne w Synexus są prowadzone pod nadzorem niezależnej Komisji Bioetycznej i za zgodą Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Aby sprawdzić czy kwalifikujesz się do wzięcia udziału w badaniu, wypełnij ankietę

Rozpocznij

Wszystko co musisz wiedzieć o badaniach

Jako jedna z największych i najbardziej znanych firm zajmujących się prowadzeniem badań klinicznych, Synexus zapewnia uczestnikom przyjazne, komfortowe warunki badań. To również szansa, aby pomóc innym, a być może także sobie. Badania kliniczne dają badaczom możliwość opracowania nowych form terapii, które w przyszłości będą mogły pomóc rzeszom chorych.

  • Zatkany nos
  • Ból lub ucisk w obrębie twarzy lub głowy
  • Gęsta wydzielina z nosa
  • Osłabienie lub utrata węchu

Nasze Przychodnie są zlokalizowane w największych miastach w Polsce. Nie wszystkie badania jednak są prowadzone w każdej Przychodni.

Aby dowiedzieć się czy w Twojej okolicy jest prowadzone badanie, wypełnij formularz rejestracyjny.

Możesz kwalifikować się do udziału w badaniu, jeśli występują u Ciebie następujące czynniki ryzyka:

  • Astma
  • Alergie

Co jeśli chorujesz na Przewlekłe Zapalenie Zatok?

Jeśli masz zdiagnozowane Przewlekłe Zapalenie Zatok i chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości terapeutycznych, skontaktuj się z nami 22 2030300

Poleć swoim bliskim

Jeżeli znasz kogoś, kto byłby zainteresowany wzięciem udziału w badaniach klinicznych, skontaktuj się z nami. Wzięcie udziału w badaniach klinicznych to często jedyna możliwość terapii dla wielu schorzeń, dla których obecna medycyna nie znajduje zadowalających rozwiązań. Wspólnie w trosce o zdrowie.

Poleć Synexus