Syncytialny Wirus Oddechowy (RSV)

Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji, wypełnij poniższy formularz.

Rozpocznij
Obszar terapii Choroby autoimmunologiczne

Wirus RSV lub Syncytialny Wirus Oddechowy, to wirus, który może powodować infekcje płuc i dróg oddechowych. Szacuje się że wirus może wywoływać około 360 000 hospitalizacji i 24 000 zgonów u osób w wieku 60+. Wirus RSV rozprzestrzenia się w powietrzu, przez kaszel, kichanie, ale również przez dotyk, przez co może łatwo przenosić się podczas interakcji z naszymi bliskimi, czy zabawy z wnukami.

Wirus RSV może być również przenoszony przez dzieci i wnuki na osoby starsze, będąc jedną z głównych przyczyn chorób ich dróg oddechowych. W ograniczeniu rozprzestrzeniania się wirusa może pomóc szczepionka przeciw RSV.

  • Poszukujemy osób do udziału w badaniach klinicznych, aby lepiej zrozumieć wirusa i pomóc znaleźć nowe metody leczenia.
  • Zapewniamy bezpłatną opiekę lekarzy specjalistów podczas trwania badania.
  • Synexus może również zapewnić obustronny transport do jednej z naszych przychodni.

Wszystkie badania kliniczne w Synexus są prowadzone pod nadzorem niezależnej Komisji Bioetycznej i za zgodą Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Aby umożliwić nam ocenę Twojego dopasowania do nadchodzących badań, prosimy:

Wciśnij ‚Zadzwoń teraz’ by porozmawiać z nami
327 378 472

Kliknij, aby od razu rozpocząć Badanie przesiewowe i zapisać się na wizytę

Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej lub

327 378 472

Wszystko co musisz wiedzieć o badaniach

RSV jest powszechnym i wysoce zaraźliwym wirusem, który infekuje drogi oddechowe większości małych dzieci. Wirus RSV szerzy się najczęściej drogą kropelkową. Wirus RSV rozprzestrzenia się w powietrzu, przez kaszel,  kichanie i może łatwo przenieść się podczas zabawy i interakcji z naszymi bliskimi. Szczepionki mogą pomóc w ograniczeniu rozprzestrzeniania się wirusa

Wirus RSV mogą szybko rozprzestrzeniać się z dzieci na osoby starsze. Chociaż wiele z nich może szybko wyzdrowieć, RSV może powodować poważne choroby u osób starszych, zwłaszcza tych z chorobami serca lub płuc, takimi jak POChP, astma lub niewydolność serca. Wirus może stać się poważny również u bardzo małych dzieci.

Synexus jako jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych sieci ośrodków badań klinicznych na świecie zapewnia profesjonalne i przyjazne podejście do każdego pacjenta. Biorąc udział w badaniach klinicznych masz szansę pomóc sobie i innym pacjentom. Badania kliniczne umożliwiają pomoc badaczom poszukującym nowych terapii, z których będą korzystać pacjenci w przyszłości. Oprócz tego:

  • Zapewniamy bezpłatną opiekę lekarzy specjalistów podczas trwania badania.
  • Synexus może również zapewnić obustronny transport do jednej z naszych przychodni.

Nasze Przychodnie są zlokalizowane w największych miastach w Polsce. Nie wszystkie badania jednak są prowadzone w każdej przychodni.

Aby dowiedzieć się czy w Twojej okolicy jest prowadzone badanie, wypełnij formularz rejestracyjny.

Masz pytania związane z RSV?

Jeśli masz obawy związane z wirusem RSV i chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości terapeutycznych, skontaktuj się z nami 327 378 472

Poleć swoim bliskim

Jeżeli znasz kogoś, kto byłby zainteresowany wzięciem udziału w badaniach klinicznych, skontaktuj się z nami. Wzięcie udziału w badaniach klinicznych to często jedyna możliwość terapii dla wielu schorzeń, dla których obecna medycyna nie znajduje zadowalających rozwiązań. Wspólnie w trosce o zdrowie.

Poleć