Centrum Medyczne Synexus w Częstochowie już otwarte!

Centrum Medyczne Synexus w Częstochowie już otwarte!

Centrum Medyczne Synexus w Częstochowie zlokalizowane na terenie Centrum Medycznego Klara przy ulicy Wały Dwernickiego 43/45 oficjalnie otwarte dla pacjentów. Morfologia, glukoza, lipidogram czy badanie wątroby FibroScan to tylko przykłady badań, które bezpłatnie można wykonać w naszej nowej placówce. Wraz z otwarciem przychodni mieszkańcy Częstochowy zyskują nie tylko możliwość wykonania bezpłatnych badań ale także dostęp do nowych możliwości terapeutycznych w ramach badań klinicznych.

Otwarcie Centrum Medycznego Synexus w Częstochowie to dobra wiadomość dla tutejszych lekarzy i pacjentów. Poprzez dostęp do realizowanych na całym świecie badań klinicznych nowych leków, jedni i drudzy zyskują nowe opcje do wyboru w codziennej praktyce leczenia i bycia leczonym. Szczególnie mówię tu o sytuacjach, kiedy z jakiegoś powodu obecnie dostępne zrejestrowane terapie nie są wystarczające dla tego konkretnego człowieka, by rozwiązać jego medyczny problem. Wówczas może pojawić się eksperyment, podczas którego bada się możliwości polepszenia sytuacji takich pacjentów.

Wiadomo że każdy nowy lek przechodzi fazę eksperymentu poprzedzającą jego zarejestrowanie. Nie bójmy się jednak negatywnych skojarzeń z tym okresem, starajmy się każdego dnia je odczarowywać. Zarejestrowane w odpowiednim urzędzie i zaakceptowane pod kątem etycznym eksperymenty – badania kliniczne  – są potrzebne by móc zaproponować nowe terapie pacjentom dziś i jutro, także naszym dzieciom i wnukom. Centrum Medyczne Synexus, dzięki profesjonalizmowi i ogromnemu doświadczeniu naszej organizacji, zapewnia prawidłowy przebieg badań, minimalizację ryzyk dla pacjentów oraz komfort wizyt, zarówno dla nich, jak i ich lekarzy. – podkreśla Lek.med. Łukasz Więch.

W przychodni pracuje 10 lekarzy, a wśród nich specjaliści medycyny rodzinnej, chorób wewnętrznych, hematologii, kardiologii, gastroenterologii, neurologii, ortopedii, dermatologii. Na pacjentów czekają 4 nowocześnie wyposażone gabinety, w których można wykonać bezpłatne badania kontrolne m. in. dla osób z cukrzycą, chorobą zwyrodnieniową czy problemami kardiologicznymi.

Centrum Medyczne w Częstochowie mieści się przy ul. Wały Dwernickiego 43/45, otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:00.

Centra Medyczne Synexus cieszą się w Polsce uznaniem wśród pacjentów. Powstanie nowego oddziału Synexus w Częstochowie sprawia, że nowe możliwości diagnostyki i leczenia w ramach programów profilaktycznych oraz badań klinicznych stają się dostępne dla pacjentów w regionie. Każdy pacjent, zarówno z Częstochowy, jak i  powiatów częstochowskiego i powiatów ościennych ma możliwość skorzystania z szerokiego pakietu bezpłatnych badań oraz konsultacji u lekarzy specjalistów z różnych dziedzin. Nasze Centrum jest zlokalizowane na terenie Centrum Medycznego Klara w Częstochowie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. – podkreśla dyrektor ośrodka Katarzyna Korgól

Cieszymy się, że możemy być z Państwem w już kolejnym mieście i mamy nadzieję, że nowa placówka podobnie jak poprzednie będzie cieszyła się zaufaniem Państwa i Państwa bliskich.

Informacje na temat bieżącej oferty badań oraz zapisy dostepne są pod numerem infolinii: 22 203 03 00

Wspólnie w trosce o zdrowie!