Kim jesteśmy?

Synexus to międzynarodowa sieć przychodni, specjalizujących się w prowadzeniu badań klinicznych oraz programów kontrolnych. Pacjenci chorzy przewlekle w ramach akcji kontrolnych mogą skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji, a także po spełnieniu odpowiednich kryteriów i wyrażeniu zgody, mogą wziąć udział w prowadzonych u nas programach klinicznych.

Pierwsza placówka Synexus powstała w 1992 roku w Wielkiej Brytanii. W chwili obecnej jesteśmy największą tego typu siecią placówek na świecie, pod nazwą Synexus funkcjonuje ok 55 ośrodków zlokalizowanych m.in. w Polsce, Niemczech, Bułgarii, Rumuni, Czechach, Wielkiej Brytanii, we Włoszech, Indiach, Stanach Zjednoczonych, na Ukrainie, Węgrzech i w Republice Południowej Afryki. Dodatkowo współpracujemy z 68 placówkami afiliacyjnymi. W Polsce jesteśmy obecni od 2003 roku, a nasze przychodnie zlokalizowane są w ośmiu miastach: Częstochowie, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Prowadzimy Akcje Promocji Zdrowia, w ramach których oferujemy bezpłatne badania kontrolne lub konsultacje lekarskie min. dla osób z cukrzycą, chorobą zwyrodnieniową, Atopowym Zapaleniem Skóry czy stłuszczeniem wątroby. Cieszymy się uznaniem wśród pacjentów, zwłaszcza osób starszych, czego wyrazem jest otrzymanie w marcu 2015  roku zaszczytnego tytułu Przyjaźni Seniorom w kategorii bezpłatne badania profilaktyczne w ramach ogólnopolskiego Konkursu Srebrnej Gospodarki „Przyjaźni Seniorom”.

Dzięki pełnemu profesjonalizmowi, doskonale wykwalifikowanej kadrze medycznej, bardzo dobrej organizacji pracy oraz sprzętowi medycznemu najwyższej jakości – jesteśmy jednym z wiodących ośrodków badań klinicznych w Polsce.

Priorytetem naszych przychodni jest bezpieczeństwo, zdrowie oraz dobre samopoczucie wszystkich pacjentów korzystających z naszych usług. Naszą misją jest łączenie działalności leczniczej i kontrolnej z uczestnictwem w nieustannym rozwoju medycyny.

Znajdź interesujące Cię badanie

Wypełnij formularz kontaktowy a my się z Tobą skontaktujemy

Zapisz się
Poleć tę stronę