Historia przychodni Synexus

Synexus to doświadczenie i międzynarodowy zasięg działania.

Pierwsza przychodnia Synexus powstała w 1992 r. w Wielkiej Brytanii. Dziś na całym świecie funkcjonuje 25 placówek zlokalizowanych m.in. w Niemczech, Bułgarii, na Ukrainie, Węgrzech i Republice Południowej Afryki.

W Polsce jesteśmy obecni w ośmiu miastach: Częstochowie, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Prowadzimy Akcje Promocji Zdrowia, w ramach których oferujemy bezpłatne badania kontrolne lub konsultacje lekarskie min. dla osób z cukrzycą, chorobą zwyrodnieniową oraz problemami kardiologicznymi. Cieszymy się uznaniem wśród pacjentów, zwłaszcza osób starszych, czego wyrazem jest otrzymanie w marcu 2015  roku zaszczytnego tytułu Przyjaźni Seniorom w kategorii bezpłatne badania profilaktyczne w ramach ogólnopolskiego Konkursu Srebrnej Gospodarki “Przyjaźni Seniorom”.

Dzięki pełnemu profesjonalizmowi, doskonale wykwalifikowanej kadrze medycznej, bardzo dobrej organizacji pracy oraz sprzętowi medycznemu najwyższej jakości – jesteśmy jednym z wiodących ośrodków badań klinicznych w Polsce.

Znajdź interesujące Cię badanie

Zapisz się a my się z Tobą skontaktujemy

Zapisz się
Poleć tę stronę