Przychodnia Synexus „Miejscem Przyjaznym Seniorom”

Przychodnia Synexus „Miejscem Przyjaznym Seniorom”

mps-logoMiło nam poinformować iż dnia 28 lipca br. Członkowie Kapituły akcji „Miejsce Przyjazne Seniorom” podjęli decyzję o przyznaniu Synexus Polska Sp. z o.o. Certyfikatu Miejsca Przyjaznego Seniorom. Akcja została zorganizowana przez Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Poznania.

Głównym celem akcji „Miejsce Przyjazne Seniorom” jest wyróżnienie i promowanie miejsc otwartych na potrzeby seniorów, działających na terenie miasta Poznania poprzez dostosowanie swojej architektury oraz oferowanie produktów, usług i zniżek specjalnie skierowanych do tej grupy, w których osoby starsze czują się swobodnie i są uprzejmie traktowane i obsługiwane.

Synexus od wielu lat prowadzi programy zdrowotne dla seniorów, dla których wykonaliśmy dziesiątki tysięcy świadczeń w ramach akcji bezpłatnych badań. Oferujemy zarówno badania kontrolne jak również programy kliniczne nowych leków i terapii. Od początku naszej obecności w Poznaniu, czyli od czerwca 2014 r. poznańscy seniorzy skorzystali m.in. z ponad 9.000 badań densytometrycznych sprawdzających ryzyko osteoporozy i ponad 8.000 badań lipidogramu określających poziom cholesterolu.

Obecnie pacjenci mogą skorzystać z Akcji Promocji Zdrowia, w ramach których bezpłatnie wykonywane są m.in. spirometria dla osób chorujących na astmę, badania laboratoryjne dla diabetyków oraz dla pacjentów, którzy przeszli zdarzenie kardiologiczne.