Wspólnie w trosce o SERCE

Wspólnie w trosce o SERCE

rece5

We wrześniu obchodzimy Światowy Dzień Serca, w związku z którym, po raz kolejny organizujemy kampanię „Wspólnie w trosce o SERCE”. Poprzez akcję chcielibyśmy przekonywać Polaków, aby dbali o swoje serce, w szczególności zwracając uwagę na osoby, które przebyły zdarzenie kardiologiczne lub są nim zagrożone oraz uświadamiać, jakie ryzyko niesie za sobą brak regularnej kontroli schorzeń układu sercowo-naczyniowego. Działania w ramach akcji będą miały na celu rozpowszechnienie wiedzy na temat chorób układu sercowo-naczyniowego, jak również zasadności profilaktyki badań, co powinno przyczynić się do zwiększenia częstotliwości kontrolowania swojego stanu zdrowia i tym samym przeciwdziałania odległym skutkom tych chorób.

W ramach kampanii będą prowadzone działania edukacyjno-społeczne we wszystkich sześciu miastach Polski, w których działamy. Podczas licznych wydarzeń chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnej oferty badań przesiewowych. Osoby po zawale, udarze, zabiegach na naczyniach oraz osoby szczególnie narażone na choroby krążenia a także osoby z cukrzycą będą mogły skorzystać z bezpłatnych pakietów kontroli kardiologicznej w naszych przychodniach.

Zaglądajcie na nasz profil Facebook Synexus Polska. Zachęcamy do dołączenia do naszej akcji „Take a Healthy Heart Selfie” na zdjęcia z sercem. Możecie ułożyć dłonie na kształt serca, albo wyciąć serce z papieru, albo co Wam przyjdzie do głowy – kreatywne pomysły są bardzo mile widziane. Udowodnijcie, że dbacie o serce!

Zdjęcia można przesyłać poprzez wiadomość prywatną na Facebooku lub na adres mailowy: przychodnia@synexus.com do 29 września. Stworzymy galerię Waszych zdjęć od serca.

Przesłanie zdjęcia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na jego publikację zarówno w social media jak i na stronie internetowej Synexus.