Wspólnie w trosce o SERCE

Wspólnie w trosce o SERCE

We wrześniu obchodzimy Światowy Dzień Serca, w związku z tym Centrum Medyczne Synexus organizuje kampanię „Wspólnie w trosce o SERCE” mającą na celu zwrócenie uwagi Polaków na potrzebę kontroli stanu swojego zdrowia – szczególnie w kontekście chorób kardiologicznych oraz przyczynienie się bezpośrednio do wzrostu świadomości na temat chorób sercowo-naczyniowych, w zakresie przeciwdziałania odległym skutkom tych chorób.

W ramach kampanii będą prowadzone działania edukacyjno-społeczne w sześciu miastach w Polsce podczas licznych eventów współorganizowanych przez nasze przychodnie. Podczas wydarzeń chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnej oferty badań przesiewowych. Osoby po zawale, udarze, zabiegach na naczyniach oraz osoby szczególnie narażone na choroby krążenia będą mogły skorzystać z bezpłatnych pakietów kontroli kardiologicznej w przychodniach Synexus w Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Uruchomiony zostanie także portal internetowy www.serceradzi.pl a pacjentom, którzy we wrześniu odwiedzą nasze przychodnie wręczony zostanie mini-poradnik z informacjami o diecie i stylu życia, które mogą zmniejszyć ryzyko wystąpienia zdarzenia kardiologicznego. Wizualizacje kampanii pojawią się w prasie i na nośnikach w przestrzeni miejskiej oraz w internecie.

Partnerzy kampanii to: Centrum Inicjatyw Senioralnych, Creator, Gdynia Sport, Wrocławskie Centrum Seniora, Zdrowa Wielkopolska, Ziko Dermo.

Kampania została objęta patronatem medialnym przez: Dziennik Zachodni, Głos Wielkopolski, Dziennik Bałtycki, Gazeta Wrocławska, Gazeta Wyborcza, Metro, Nasze Miasto i Radio Piekary.