Wspólnie w trosce o zdrowie SENIORÓW

Wspólnie w trosce o zdrowie SENIORÓW

Seniorzy należą do najliczniejszych grup społecznych w naszym kraju. Wraz z wiekiem wzrasta ryzyko zachorowania na wiele chorób cywilizacyjnych, dlatego wspólnie powinniśmy dbać o kontrolę stanu zdrowia, profilaktykę i leczenie seniorów.

Centrum Medyczne Synexus w październiku zaplanowało ogólnopolską kampanię adresowaną do osób w wieku powyżej 60 lat – „Wspólnie w trosce o zdrowie Seniorów”. W ramach kampanii seniorzy po zawale, udarze lub zabiegu na naczyniach oraz szczególnie narażeni na ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia będą mogli skorzystać z bezpłatnego pakietu kontroli kardiologicznej, w skład którego wchodzą następujące badania laboratoryjne: morfologia, OB, lipidogram i glukoza. Seniorzy z cukrzycą będą mogli skorzystać z bezpłatnej akcji kontroli cukrzycy, czyli badania krwi: hemoglobina glikowana, glukoza, morfologia i OB, lipidogram. Dodatkowo zainteresowani powyżej 65 roku życia będą mogli we wszystkich przychodniach Synexus skorzystać z bezpłatnego badania gęstości kości, pozwalającego ocenić ryzyko osteoporozy. Warto zadzwonić i się zarejestrować, aby móc skorzystać z tej wyjątkowej oferty, zapisy pod numerem telefonu 22 203 03 00 trwają do końca października 2015 r.

Przy udziale wielu partnerów w ramach kampanii seniorzy będą mogli wziąć udział w licznych wydarzeniach, Akcjach Promocji Zdrowia, piknikach i Dniach Seniora. W każdym z sześciu miast, gdzie mamy swoje placówki (Wrocław, Warszawa, Poznań, Katowice, Gdynia i Gdańsk) seniorzy będą mogli skorzystać z bogatej oferty eventów. Warto śledzić nasz profil na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/C.M.SynexusPolska, aby być na bieżąco ze wszystkimi zaplanowanymi wydarzeniami.

Patronat honorowy:
Michał Szczerba – Przewodniczący Komisji Polityki Senioralnej
Partnerzy:
Centrum Inicjatyw Senioralnych, Creator, Wrocławskie Centrum Seniora
Patronat medialny:
Super Express, Fakt Zdrowie, Gazeta Senior, gazetasenior.pl