Choroba Leśniowskiego-Crohna

Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji, wypełnij poniższy formularz.

Rozpocznij
Obszar terapii Trawienie i układ pokarmowy

Choroba zapalna jelit to grupa idiopatycznych, przewlekłych stanów zapalnych jelit. Dwie główne kategorie chorób to: Choroba Leśniowskiego-Crohna i wrzodziejące zapalenie jelita grubego, oba przewlekłe stany, które obejmują zapalenie jelit.

  • Poszukujemy pacjentów z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego chcących wziąć udział w badaniu klinicznym, którego celem jest lepsze zrozumienie choroby oraz pomoc w znalezieniu nowych metod leczenia.
  • Pacjentom spełniającym kryteria oferujemy darmową ocenę stanu zdrowia oraz opiekę medyczną.
  • Zapewniamy transport zarówno do Przychodni Synexus, jak i z powrotem.

Wszystkie badania kliniczne w Synexus są prowadzone pod nadzorem niezależnej Komisji Bioetycznej i za zgodą Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Aby umożliwić nam ocenę Twojego dopasowania do nadchodzących badań, prosimy:

Wciśnij 'Zadzwoń teraz’ by porozmawiać z nami
587 312 199

Kliknij, aby od razu rozpocząć Badanie przesiewowe i zapisać się na wizytę

Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej lub

587 312 199

Aktualizacja dotycząca COVID-19 – działamy nadal.

Dla bezpieczeństwa zarówno personelu, jak i pacjentów, ośrodki Synexus działają w oparciu o model „COVID-19 SMART”. Oznacza to, że stosujemy najlepsze praktyki, by ograniczyć potencjalny kontakt z wirusem, a także podejmujemy wszelkie możliwe starania w celu zapewnienia by nasze ośrodki pozostały otwarte i dostępne na potrzeby badań naukowych.

Działania, które podejmujemy w ramach modelu COVID-19 SMART w celu zapewnienia bezpieczeństwa, to m.in.:

  • Znaczne zwiększenie dostępności wizyt wideo
  • Zapewnienie, by we wszystkich poczekalniach stosowane były zasady dystansu społecznego
  • Kontynuowanie praktyki dokładnego sprzątania i dezynfekowania gabinetów lekarskich pomiędzy wizytami poszczególnych pacjentów
  • Stosowanie odpowiednich środków ochrony osobistej przez wszystkich członków personelu w naszych przychodniach

Wszystko co musisz wiedzieć o badaniach

Synexus jako jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych sieci ośrodków badań klinicznych na świecie zapewnia profesjonalne i przyjazne podejście do każdego pacjenta. Biorąc udział w badaniach klinicznych masz szansę pomóc sobie i innym pacjentom. Badania kliniczne umożliwiają pomoc badaczom poszukującym nowych terapii, z których będą korzystać pacjenci w przyszłości.

Nasze Przychodnie są zlokalizowane w największych miastach w Polsce. Nie wszystkie badania jednak są prowadzone w każdej  Przychodni.

Aby dowiedzieć się czy w Twojej okolicy jest prowadzone badanie, wypełnij formularz rejestracyjny.

Objawy choroby Leśniowskiego-Crohna obejmują: bóle brzucha, skurcze brzucha, wzdęcia, gazy, biegunkę, luźne stolce i nudności.

Co jeśli chorujesz na Chorobę Leśniowskiego-Crohna?

Jeśli zdiagnozowano u Ciebie chorobę Leśniowskiego-Crohna i chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości terapeutycznych, skontaktuj się z nami 587 312 199

Poleć swoim bliskim

Jeżeli znasz kogoś, kto byłby zainteresowany wzięciem udziału w badaniach klinicznych, skontaktuj się z nami. Wzięcie udziału w badaniach klinicznych to często jedyna możliwość terapii dla wielu schorzeń, dla których obecna medycyna nie znajduje zadowalających rozwiązań. Wspólnie w trosce o zdrowie.

Poleć