Jak wziąć udział?

Udział w badaniu klinicznym jest osobistym wyborem, a my udzielimy wszelkich informacji potrzebnych do podjęcia świadomej decyzji. Zachęcamy również do przedyskutowania swojej decyzji z najbliższymi.

Proces zapisu do badań

Niezależnie od tego czy wypełnisz formularz na stronie internetowej, czy zadzwonisz do nas, zadamy Ci pytania, aby sprawdzić, czy jesteś odpowiednim kandydatem do jednego z naszych badań. Są to pytania o stan Twojego zdrowia i niektóre z nich mogą być dość szczegółowe. Jest to spowodowane tym, że ważne jest abyśmy dowiedzieli się jak najwięcej o Tobie i wspólnie spróbowali znaleźć obszar terapeutyczny, w którym możemy spełnić wymagania.

Efektem ankiety i wypełnionego formularza rejestracyjnego będzie ustalenie, czy możesz wziąć udział w którymkolwiek naszym badaniu.  Jeśli wniosek będzie rozpatrzony pozytywnie, członek naszego zespołu szczegółowo wyjaśni potencjalne korzyści i czynniki ryzyka dalszego uczestnictwa, oraz dostarczy Ci formularz świadomej zgody. Pamiętaj, że w każdym momencie możesz zrezygnować z brania udziału w badaniach i że zależy to tylko i wyłącznie od Ciebie.

Nasz formularz świadomej zgody został opracowany w celu wyjaśnienia wszystkich aspektów badania i jego potencjalnego wpływu na zdrowie. W interesie nas wszystkich jest to abyś dokładnie zapoznał/a się z tym formularzem, (możesz go np. zabrać go do domu, aby porozmawiać z rodziną i przyjaciółmi przed podjęciem decyzji). Jeśli chcesz kontynuować proces, po prostu podpisz formularz i zwróć go członkowi zespołu Synexus.

Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w badaniu, otrzymasz również szczegółowy plan. Twój stan zdrowia będzie monitorowany przez cały okres badania, a na każdą Twoją ewentualną wątpliwość lub pytanie będzie mógł odpowiedzieć zespół specjalistów. Oni również udzielą Ci wsparcia i pomocy przy przeprowadzeniu dalszego procesu.

Najczęściej plan badania klinicznego zakłada regularne odwiedzanie naszych placówek w celu monitorowania stanu zdrowia. Synexus pomaga w organizacji transportu, tak, aby dojazd z / do Przychodni przebiegał możliwie szybko i komfortowo. W każdej chwili możesz również przyprowadzić kogoś bliskiego do placówki w celu wsparcia.

Możesz również wyrazić zainteresowanie badaniami klinicznymi Synexus bez konkretnego wskazania. Dokładnie tak samo w tym wypadku, będziesz mógł wycofać się w dowolnym momencie, bez podawania przyczyny. Jeśli w momencie rejestracji nie ma konkretnego badania klinicznego, które byłoby dla Ciebie odpowiednie, możesz wybrać przechowywanie kontaktu do Ciebie do momentu, aż badanie stanie się dostępne. Członek zespołu Synexus skontaktuje się z Tobą niezwłocznie przy użyciu wybranej przez Ciebie metody kontaktu.

Dlaczego warto wziąć udział?

Społeczność uczestników badań klinicznych Synexus liczy wiele tysięcy osób. Dołącz do nich.

Dlaczego warto?

Czym są badania kliniczne?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak odkrywane są skuteczne metody leczenia? Badania kliniczne odgrywają dużą rolę w tym procesie.

Czym są badania kliniczne?