Gdańsk

Centrum Medyczne Synexus, ul. Beniowskiego 23, Gdańsk, 80-382

22 203 03 00 |

Ocenione na 4 gwiazdki w Google | Zostaw opinię

Centrum Medyczne Synexus Gdańsk zostało otwarte w czerwcu 2015. Od tamtego czasu, stale pracujemy nad najwyższym poziomem usług dla odwiedzających nas Pacjentów.

Posiadamy 8 gabinetów lekarskich, 5 gabinetów pielęgniarskich, gabinet wyposażony w aparat densytometryczny służący do pomiaru gęstości kości.

Ponadto, gdańska placówka, jest przestronnym parterowym budynkiem, przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zapraszamy serdecznie!

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 14:00. Rejestracja czynna tylko w godzinach przyjęć Pacjentów, zapisy przez infolinię. Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00, w soboty od 9:00 do 14:00.

Wskazówki dojazdu

Można wygodnie dojechać do nas komunikacją miejską: autobusem, tramwajem, pociągiem. W pobliżu naszego Centrum Medycznego znajduje się przystanek autobusowy „Beniowskiego”, na którym zatrzymują się autobusy o numerach: 127, 139, 199 oraz 315.

O naszym Centrum

  • Komfortowy dojazd komunikacją miejską
  • Bezpłatny parking przy ośrodku
  • 5 gabinetów konsultacyjnych
  • Profesjonalny Zespół liczący 40 osób
  • Kawa, herbata, woda oraz kanapki dla Pacjentów
Paulina Krupińska
Poznaj Kierownika Przychodni
Paulina Krupińska
Gdańsk
Dzień dobry, nazywam się Paulina Krupińska i jestem Kierownikiem Centrum Medycznego Synexus w Gdańsku. Nasza przychodnia jest miejscem oddanym wszystkim Pacjentom poszukującym nowoczesnych rozwiązań w ramach badań klinicznych. Najwyższy standard usług i profesjonalna opieka zespołu medycznego, to tylko niektóre z korzyści płynących z odwiedzin naszej placówki. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat badań klinicznych, lub naszej przychodni, nie wahaj się skontaktować

Badania w Gdańsk

Centrum Medyczne Synexus,
ul. Beniowskiego 23
Gdańsk
80-382
22 203 03 00