Synexus w Polsce

Synexus jest jedną z największych organizacji badań klinicznych na świecie. Zapewniamy przyjazne środowisko, w którym masz szansę pomóc w kształtowaniu przyszłości zdrowia dla siebie i innych.

Posiadamy 8 przychodni w Polsce i zbliżamy się do 200 placówek na całym świecie, z których każda ma własny zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy i pielęgniarek, aby zapewnić naszym Pacjentom poziom komfortu i profesjonalizmu spotykany w najwyższej jakości prywatnej opiece zdrowotnej. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu programów badań klinicznych, a nasze badania są pogrupowane w obszary terapeutyczne:

Serce i krążenie, Układ oddechowy, Cukrzyca, Choroby skóry, Umysł, Nastrój i pamięć, Zakażenia, Kości i stawy, Przewlekły ból, Endokrynologia i metabolizm, Odporność i szczepienia, Trawienie i jelit, Zdrowie kobiet, Zdrowie oczu, Styl życia.

Dobrze wiemy, że dzięki dobrej współpracy z naszymi Pacjentami, oni mogą być zadowoleni z komfortowej opieki, a nasze badania mogą być przeprowadzane bardziej skutecznie. Doprowadziło to do rozwoju do pozycji, w której na przestrzeni lat zbudowaliśmy społeczność ponad 800 000 Pacjentów związanych z Synexus.

Jak wziąć udział?

Przygotowaliśmy przewodnik, który pomoże Ci lepiej zrozumieć badania kliniczne.

Jak wziąć udział?

Dlaczego warto wziąć udział?

Społeczność uczestników badań klinicznych Synexus liczy wiele tysięcy osób. Dołącz do nich.

Dlaczego warto?