Ciężka depresja

Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji, wypełnij ankietę o stanie Twojego zdrowia.

Rozpocznij
Obszar terapii Umysł i zdrowie psychiczne

Około 300 milionów ludzi na świecie cierpi na ciężkie zaburzenie depresyjne. Stanowi ono wiodącą przyczynę niesprawności na świecie. W samej tylko Europie na ciężkie zaburzenie depresyjne cierpi 44,3 miliony ludzi. Jego objawy obejmują uczucie bezsilności, przygniatające uczucie winy oraz utratę zainteresowania w aktywnościach. Problemy ze snem – zarówno problemy z zasypianiem jak z utrzymaniem snu – są w depresji szczególnie częste i mogą prowadzić do jej nasilenia.

  • Poszukujemy ochotników do wzięcia udziału w badaniach klinicznych, mających na celu zrozumienie tego schorzenia i pomoc w znalezieniu nowych metod leczenia.
  • Kwalifikujący się ochotnicy będą mieli bezpłatnie wykonane badanie które pomaga ocenić uszkodzenia w i nie zawsze jest oferowane w ramach publicznej służby zdrowia
  • Synexus może również pomóc w zapewnieniu obustronnego transportu do naszych ośrodków lub zwrócić uzasadnione koszty przejazdów.

Wszystkie badania kliniczne w Synexus są prowadzone pod nadzorem niezależnej Komisji Bioetycznej i za zgodą Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Aby umożliwić nam ocenę Twojego dopasowania do nadchodzących badań, prosimy:

Wciśnij ‚Zadzwoń teraz’ by porozmawiać z nami
327 378 351

Kliknij, aby od razu rozpocząć Badanie przesiewowe i zapisać się na wizytę

Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej lub

327 378 351

Aktualizacja dotycząca COVID-19 – działamy nadal.

Dla bezpieczeństwa zarówno personelu, jak i pacjentów, ośrodki Synexus działają w oparciu o model „COVID-19 SMART”. Oznacza to, że stosujemy najlepsze praktyki, by ograniczyć potencjalny kontakt z wirusem, a także podejmujemy wszelkie możliwe starania w celu zapewnienia by nasze ośrodki pozostały otwarte i dostępne na potrzeby badań naukowych.

Działania, które podejmujemy w ramach modelu COVID-19 SMART w celu zapewnienia bezpieczeństwa, to m.in.:

  • Znaczne zwiększenie dostępności wizyt wideo
  • Zapewnienie, by we wszystkich poczekalniach stosowane były zasady dystansu społecznego
  • Kontynuowanie praktyki dokładnego sprzątania i dezynfekowania gabinetów lekarskich pomiędzy wizytami poszczególnych pacjentów
  • Stosowanie odpowiednich środków ochrony osobistej przez wszystkich członków personelu w naszych przychodniach

Wszystko co musisz wiedzieć o badaniach

Jako jedna z największych i najbardziej uznanych organizacji prowadzących badania kliniczne na świecie, firma Synexus zapewnia przyjazne i komfortowe środowisko, w którym możesz pomóc innym osobom, a być może także sobie. Badania kliniczne dają możliwość pomocy naukowcom w znalezieniu lepszych metod leczenia innych osób w przyszłości.

Wszystkie badania firmy Synexus zostały zatwierdzone przez niezależną komisję bioetyczną

Możesz kwalifikować się do udziału w badaniu klinicznym, jeśli występują u Ciebie następujące czynniki ryzyka:

  • Rozpoznanie ciężkiego zaburzenia depresyjnego
  • Niewystarczająca odpowiedź na obecnie stosowaną terapię przeciwdepresyjną lekami z grupy SSRI lub SNRI
  • Mężczyzna lub kobieta w wieku co najmniej 18 lat

Co jeśli chorujesz na Ciężka depresja?

Jeśli masz Ciężka depresja i chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości terapeutycznych, skontaktuj się z nami pod numerem: 327 378 351

Poleć swoim bliskim

Jeżeli znasz kogoś, kto byłby zainteresowany wzięciem udziału w badaniach klinicznych, skontaktuj się z nami. Wzięcie udziału w badaniach klinicznych to często jedyna możliwość terapii dla wielu schorzeń, dla których obecna medycyna nie znajduje zadowalających rozwiązań. Wspólnie w trosce o zdrowie.

Poleć Synexus