Eozynofilowe zapalenie przełyku

Weź udział w badaniach klinicznych. Pomóż osiągnąć postęp w światowej medycynie.

Rozpocznij
Obszar terapii Trawienie i układ pokarmowy

Eozynofilowe zapalenie przełyku to choroba alergiczna, w przebiegu której odpowiedź układu odpornościowego powoduje stan zapalny przełyku. Może to prowadzić do trudności z przełykaniem, zgagi, bólu i niestrawności. Jeśli masz te objawy lub rozpoznano u ciebie eozynofilowe zapalenie przełyku, możesz się kwalifikować do udziału w badaniach klinicznych firmy Synexus poszukujących nowych metod leczenia tej choroby. Rozpocznij proces kwalifikacji już teraz.

  • Poszukujemy ochotników z eozynofilowym zapaleniem przełyku lub takimi objawami jak zgaga, trudności z przełykaniem, ból i niestrawność do udziału w badaniach klinicznych, które pomogą lepiej poznać tę chorobę i znaleźć nowe metody jej leczenia.
  • Zakwalifikowani uczestnicy przejdą bezpłatne badania lekarskie.
  • Firma Synexus może też pomóc uczestnikom w organizacji transportu do ośrodka badawczego i z powrotem lub dokonać zwrotu uzasadnionych kosztów podróży.

Wszystkie badania kliniczne w Synexus są prowadzone pod nadzorem niezależnej Komisji Bioetycznej i za zgodą Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Aby umożliwić nam ocenę Twojego dopasowania do nadchodzących badań, prosimy:

Wciśnij ‚Zadzwoń teraz’ by porozmawiać z nami
327 378 282

Kliknij, aby od razu rozpocząć Badanie przesiewowe i zapisać się na wizytę

Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej lub

327 378 282

Wszystko co musisz wiedzieć o badaniach

Synexus jako jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych sieci ośrodków badań klinicznych na świecie zapewnia profesjonalne i przyjazne podejście do każdego pacjenta. Biorąc udział w badaniach klinicznych masz szansę pomóc sobie i innym pacjentom. Badania kliniczne umożliwiają pomoc badaczom poszukującym nowych terapii, z których będą korzystać pacjenci w przyszłości.

Eozynofilowe zapalenie przełyku

Zadzwoń do naszego zespołu pod numer:
327 378 282

Poleć swoim bliskim

Jeżeli znasz kogoś, kto byłby zainteresowany wzięciem udziału w badaniach klinicznych, skontaktuj się z nami. Wzięcie udziału w badaniach klinicznych to często jedyna możliwość terapii dla wielu schorzeń, dla których obecna medycyna nie znajduje zadowalających rozwiązań. Wspólnie w trosce o zdrowie.

Poleć Synexus