Łuszczyca

Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji, wypełnij ankietę o stanie Twojego zdrowia.

Rozpocznij
Obszar terapii Dermatologia i problemy skórne

Łuszczyca jest powszechną chorobą zapalną skóry dotykającą nawet 1 miliona osób w Polsce. 77% osób dotkniętych łuszczycą określa ją jako „problem” lub „poważny problem” wpływający negatywnie na jakość ich życia.

  • Poszukujemy ochotników z łagodną do umiarkowanej łuszczycą plackowatą, którzy wezmą udział w badaniach klinicznych, aby lepiej zrozumieć stan i pomóc znaleźć nowe metody leczenia.
  • Kwalifikujący się uczestnicy otrzymają bezpłatną kontrolę stanu zdrowia.
  • Synexus może również pomóc w transporcie do i z jednej z naszych przychodni.

 

Wszystkie badania kliniczne w Synexus są prowadzone pod nadzorem niezależnej Komisji Bioetycznej i za zgodą Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Aby sprawdzić czy kwalifikujesz się do wzięcia udziału w badaniu, wypełnij ankietę

Rozpocznij

Aktualizacja dotycząca COVID-19 – działamy nadal.

Dla bezpieczeństwa zarówno personelu, jak i pacjentów, ośrodki Synexus działają w oparciu o model „COVID-19 SMART”. Oznacza to, że stosujemy najlepsze praktyki, by ograniczyć potencjalny kontakt z wirusem, a także podejmujemy wszelkie możliwe starania w celu zapewnienia by nasze ośrodki pozostały otwarte i dostępne na potrzeby badań naukowych.

Działania, które podejmujemy w ramach modelu COVID-19 SMART w celu zapewnienia bezpieczeństwa, to m.in.:

  • Znaczne zwiększenie dostępności wizyt wideo
  • Zapewnienie, by we wszystkich poczekalniach stosowane były zasady dystansu społecznego
  • Kontynuowanie praktyki dokładnego sprzątania i dezynfekowania gabinetów lekarskich pomiędzy wizytami poszczególnych pacjentów
  • Stosowanie odpowiednich środków ochrony osobistej przez wszystkich członków personelu w naszych przychodniach

Wszystko co musisz wiedzieć o badaniach

Synexus jako jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych sieci ośrodków badań klinicznych na świecie zapewnia profesjonalne i przyjazne podejście do każdego pacjenta. Biorąc udział w badaniach klinicznych masz szansę pomóc sobie i innym pacjentom. Badania kliniczne umożliwiają pomoc badaczom poszukującym nowych terapii, z których będą korzystać pacjenci w przyszłości.

Nasze Przychodnie są zlokalizowane w największych miastach w Polsce. Nie wszystkie badania jednak są prowadzone w każdej  Przychodni.

Aby dowiedzieć się czy w Twojej okolicy jest prowadzone badanie, wypełnij formularz rejestracyjny.

Łuszczyca to choroba skóry, w której komórki skóry rosną szybciej niż normalnie. Ten nieprawidłowy wzrost powoduje odkładanie się komórek na powierzchni skóry. Na skórze tworzą się czerwone, wypukłe plamy pokryte srebrnymi łuskami. 85% osób z łuszczycą uważa, że ​​wpływa to na jakość ich życia, na przykład na ograniczenia w codziennych czynnościach.

Co jeśli chorujesz na łuszczycę?

Jeśli masz zdiagnozowaną łuszcycę i chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości terapeutycznych, skontaktuj się z nami pod numerem 612 612 645

 

Poleć swoim bliskim

Jeżeli znasz kogoś, kto byłby zainteresowany wzięciem udziału w badaniach klinicznych, skontaktuj się z nami. Wzięcie udziału w badaniach klinicznych to często jedyna możliwość terapii dla wielu schorzeń, dla których obecna medycyna nie znajduje zadowalających rozwiązań. Wspólnie w trosce o zdrowie.

Poleć bliskim