Niealkoholowe stłuszczeniowe zapalenie wątroby (NASH)

Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji, wypełnij poniższy formularz.

Rozpocznij
Obszar terapeutyczny Cukrzyca Trawienie i układ pokarmowy

Cukrzyca to przewlekła choroba metaboliczna, na którą choruje około 370 milionów pacjentów na całym świecie. Jeśli jesteś jednym z nich to wiesz jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie.

  • Poszukujemy pacjentów chcących zadbać o swoje zdrowie oraz mieć wkład w poszukiwanie nowych terapii, do udziału w badaniach klinicznych.
  • Pacjentom spełniającym kryteria oferujemy darmową ocenę stanu zdrowia oraz opiekę medyczną.
  • Zapewniamy transport zarówno do Przychodni Synexus, jak i z powrotem.

Wszystkie badania kliniczne w Synexus są prowadzone pod nadzorem niezależnej Komisji Bioetycznej i za zgodą Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Aby sprawdzić czy kwalifikujesz się do wzięcia udziału w badaniu, wypełnij ankietę

Rozpocznij

Wszystko co musisz wiedzieć o badaniach

Synexus jako jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych sieci ośrodków badań klinicznych na świecie zapewnia profesjonalne i przyjazne podejście do każdego pacjenta. Biorąc udział w badaniach klinicznych masz szansę pomóc sobie i innym pacjentom. Badania kliniczne umożliwiają pomoc badaczom poszukującym nowych terapii, z których będą korzystać pacjenci w przyszłości.

Nasze Przychodnie są zlokalizowane w największych miastach w Polsce. Nie wszystkie badania jednak są prowadzone w każdej przychodni.

Aby dowiedzieć się czy w Twojej okolicy jest prowadzone badanie, wypełnij formularz rejestracyjny.

Cukrzyca może wpływać na rozwój innych schorzeń takich jak gastropareza cukrzycowa czy niealkoholowe stłuszczenie wątroby. Jest dodatkowym obciążeniem zwiększającym ryzyko zawału serca i udaru mózgu.

Co jeśli chorujesz na NASH?

Jeśli zdiagnozowano u Ciebie Niealkoholowe Stłuszczeniowe Zapalenie Wątroby lub cukrzycę typu 2 i chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości terapeutycznych, skontaktuj się z nami 22 8998980

Poleć swoim bliskim

Jeżeli znasz kogoś, kto byłby zainteresowany wzięciem udziału w badaniach klinicznych, skontaktuj się z nami. Wzięcie udziału w badaniach klinicznych to często jedyna możliwość terapii dla wielu schorzeń, dla których obecna medycyna nie znajduje zadowalających rozwiązań. Wspólnie w trosce o zdrowie.

Poleć