Reumatoidalne Zapalenie Stawów (RZS)

Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji, wypełnij ankietę o stanie Twojego zdrowia.

Rozpocznij
Obszar terapii Kości i problemy stawów

Reumatoidalne Zapalenie Stawów (RZS lub gościec) jest przewlekłą chorobą zapalną, atakującą stawy i różne narządy. Pacjenci z RZS muszą na codzień mierzyć się z bólem, obrzękiem stawów (najczęściej rąk i stóp), oraz sztywnością stawów. Nieleczony RZS, prowadzi najczęściej do niesprawności organizmu, uszkadza narządy wewnętrzne, a nawet może prowadzić do przedwczesnej śmierci.

  • Poszukujemy pacjentów chcących zadbać o swoje zdrowie oraz mieć wkład w poszukiwanie nowych terapii, do udziału w badaniach klinicznych.
  • Badany lek jest dodawany do aktualnej terapii. Oznacza to, że pacjent nie musi odstawiać żadnych obecnie przyjmowanych leków.
  • Zapewniamy transport zarówno do Przychodni Synexus, jak i z powrotem.

Wszystkie badania kliniczne w Synexus są prowadzone pod nadzorem niezależnej Komisji Bioetycznej i za zgodą Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Aby umożliwić nam ocenę Twojego dopasowania do nadchodzących badań, prosimy:

Wciśnij 'Zadzwoń teraz’ by porozmawiać z nami
327 378 072

Kliknij, aby od razu rozpocząć Badanie przesiewowe i zapisać się na wizytę

Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej lub

327 378 072

Aktualizacja dotycząca COVID-19 – działamy nadal.

Dla bezpieczeństwa zarówno personelu, jak i pacjentów, ośrodki Synexus działają w oparciu o model „COVID-19 SMART”. Oznacza to, że stosujemy najlepsze praktyki, by ograniczyć potencjalny kontakt z wirusem, a także podejmujemy wszelkie możliwe starania w celu zapewnienia by nasze ośrodki pozostały otwarte i dostępne na potrzeby badań naukowych.

Działania, które podejmujemy w ramach modelu COVID-19 SMART w celu zapewnienia bezpieczeństwa, to m.in.:

  • Znaczne zwiększenie dostępności wizyt wideo
  • Zapewnienie, by we wszystkich poczekalniach stosowane były zasady dystansu społecznego
  • Kontynuowanie praktyki dokładnego sprzątania i dezynfekowania gabinetów lekarskich pomiędzy wizytami poszczególnych pacjentów
  • Stosowanie odpowiednich środków ochrony osobistej przez wszystkich członków personelu w naszych przychodniach

Wszystko co musisz wiedzieć o badaniach

Synexus jako jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych sieci ośrodków badań klinicznych na świecie zapewnia profesjonalne i przyjazne podejście do każdego pacjenta. Biorąc udział w badaniach klinicznych masz szansę pomóc sobie i innym pacjentom. Badania kliniczne umożliwiają pomoc badaczom poszukującym nowych terapii, z których będą korzystać pacjenci w przyszłości.

Nasze Przychodnie są zlokalizowane w największych miastach w Polsce. Nie wszystkie badania jednak są prowadzone w każdej  Przychodni.

Aby dowiedzieć się czy w Twojej okolicy jest prowadzone badanie, wypełnij formularz rejestracyjny.

Co jeśli mam RZS?

Jeśli masz zdiagnozowane Reumatoidalne Zapalenie Stawów i chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości terapeutycznych, skontaktuj się z nami pod numerem: 327 378 072

Poleć swoim bliskim

Jeżeli znasz kogoś, kto byłby zainteresowany wzięciem udziału w badaniach klinicznych, skontaktuj się z nami. Wzięcie udziału w badaniach klinicznych to często jedyna możliwość terapii dla wielu schorzeń, dla których obecna medycyna nie znajduje zadowalających rozwiązań. Wspólnie w trosce o zdrowie.

Poleć Synexus