Toczeń

Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji, wypełnij ankietę o stanie Twojego zdrowia.

Rozpocznij
Obszar terapii Choroby autoimmunologiczne

Toczeń jest chorobą autoimmunologiczną, co oznacza, że układ odpornościowy atakuje części ciała, które ma chronić. W rezultacie osoby cierpiące na toczeń często doświadczają skrajnego zmęczenia, gorączki, bólu, obrzęku lub zesztywnienia stawów, bólu w klatce piersiowej, wysypki skórnej i innych objawów, które przeszkadzają w pracy, życiu rodzinnym i rekreacji. Leki nie zawsze pomagają kontrolować te objawy.

  • Poszukujemy ochotników do wzięcia udziału w badaniach klinicznych, mających na celu zrozumienie tej choroby i pomoc w znalezieniu nowych metod leczenia
  • Kwalifikujący się ochotnicy otrzymają opiekę w ramach badania
  • Firma Synexus może również pomóc w zapewnieniu transportu do i z jednego z naszych ośrodków lub zapewnić zwrot uzasadnionych kosztów przejazdów.

Wszystkie badania kliniczne w Synexus są prowadzone pod nadzorem niezależnej Komisji Bioetycznej i za zgodą Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Aby umożliwić nam ocenę Twojego dopasowania do nadchodzących badań, prosimy:

Wciśnij ‚Zadzwoń teraz’ by porozmawiać z nami
327 378 339

Kliknij, aby od razu rozpocząć Badanie przesiewowe i zapisać się na wizytę

Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej lub

327 378 339

Aktualizacja dotycząca COVID-19 – działamy nadal.

Dla bezpieczeństwa zarówno personelu, jak i pacjentów, ośrodki Synexus działają w oparciu o model „COVID-19 SMART”. Oznacza to, że stosujemy najlepsze praktyki, by ograniczyć potencjalny kontakt z wirusem, a także podejmujemy wszelkie możliwe starania w celu zapewnienia by nasze ośrodki pozostały otwarte i dostępne na potrzeby badań naukowych.

Działania, które podejmujemy w ramach modelu COVID-19 SMART w celu zapewnienia bezpieczeństwa, to m.in.:

  • Znaczne zwiększenie dostępności wizyt wideo
  • Zapewnienie, by we wszystkich poczekalniach stosowane były zasady dystansu społecznego
  • Kontynuowanie praktyki dokładnego sprzątania i dezynfekowania gabinetów lekarskich pomiędzy wizytami poszczególnych pacjentów
  • Stosowanie odpowiednich środków ochrony osobistej przez wszystkich członków personelu w naszych przychodniach

Wszystko, co trzeba wiedzieć

Jako jedna z największych i najbardziej uznanych organizacji prowadzących badania kliniczne na świecie, firma Synexus zapewnia przyjazne i spokojne środowisko, w którym można pomóc innym, a być może także sobie. Badania kliniczne dają możliwość pomocy naukowcom w znalezieniu lepszych metod leczenia innych osób w przyszłości.

Wszystkie badania firmy Synexus zostały zatwierdzone przez niezależną komisję bioetyczną.

Osoby spełniające poniższe wymagania mogą kwalifikować się do udziału w badaniu klinicznym:

  • Wiek co najmniej 18 lat
  • Stwierdzony toczeń

Co jeśli mam toczeń?

Jeśli masz zdiagnozowany toczeń i chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości terapeutycznych, skontaktuj się z nami 327 378 339

Poleć swoim bliskim

Jeżeli znasz kogoś, kto byłby zainteresowany wzięciem udziału w badaniach klinicznych, skontaktuj się z nami. Wzięcie udziału w badaniach klinicznych to często jedyna możliwość terapii dla wielu schorzeń, dla których obecna medycyna nie znajduje zadowalających rozwiązań. Wspólnie w trosce o zdrowie.

Poleć Synexus