Wrzodziejące Zapalenie Jelita Grubego

Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji, wypełnij poniższy formularz.

Rozpocznij
Obszar terapii Trawienie i układ pokarmowy

Wrzodziejące zapalenie jelita grubego to zapalna choroba jelit, która powoduje obrzęk i owrzodzenie wewnątrz jelita grubego. Może powodować ból i skurcze brzucha, zwiększać liczbę naglących wypróżnień oraz powodować obecność krwi w stolcu, na papierze toaletowym lub w toalecie.

Niektóre osoby mogą cieszyć się długimi okresami bez objawów, podczas gdy u innych występują rzuty lub okresy, w których objawy są bardziej nasilone.

  • Szukamy ochotników do wzięcia udziału w badaniach klinicznych, które mają na celu zrozumienie tej choroby i znalezienie nowych leków.
  • Ochotnicy, którzy zakwalifikują się do badania, otrzymają związaną z badaniem opiekę
  • Firma Synexus może również pomóc w dojazdach do jednego z naszych ośrodków i z powrotem lub zwrócić koszty podróży w uzasadnionej wysokości.

Wszystkie badania kliniczne w Synexus są prowadzone pod nadzorem niezależnej Komisji Bioetycznej i za zgodą Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Aby umożliwić nam ocenę Twojego dopasowania do nadchodzących badań, prosimy:

Wciśnij ‚Zadzwoń teraz’ by porozmawiać z nami
327 378 511

Kliknij, aby od razu rozpocząć Badanie przesiewowe i zapisać się na wizytę

Call to find out more

327 378 511

Aktualizacja dotycząca COVID-19 – działamy nadal.

Dla bezpieczeństwa zarówno personelu, jak i pacjentów, ośrodki Synexus działają w oparciu o model „COVID-19 SMART”. Oznacza to, że stosujemy najlepsze praktyki, by ograniczyć potencjalny kontakt z wirusem, a także podejmujemy wszelkie możliwe starania w celu zapewnienia by nasze ośrodki pozostały otwarte i dostępne na potrzeby badań naukowych.

Działania, które podejmujemy w ramach modelu COVID-19 SMART w celu zapewnienia bezpieczeństwa, to m.in.:

  • Znaczne zwiększenie dostępności wizyt wideo
  • Zapewnienie, by we wszystkich poczekalniach stosowane były zasady dystansu społecznego
  • Kontynuowanie praktyki dokładnego sprzątania i dezynfekowania gabinetów lekarskich pomiędzy wizytami poszczególnych pacjentów
  • Stosowanie odpowiednich środków ochrony osobistej przez wszystkich członków personelu w naszych przychodniach

Wszystko co musisz wiedzieć o badaniach

Jako jedna z największych i najbardziej znanych na świecie organizacji zajmujących się badaniami klinicznymi, Synexus zapewnia przyjazne, zrelaksowane środowisko, w którym masz możliwość pomóc innym i, być może, również sobie. Badania kliniczne oferują okazję do zapewnienia pomocy badaczom w poszukiwaniu lepszych leków dla innych chorych w przyszłości.

Wszystkie badania prowadzone przez firmę Synexus są zatwierdzone przez niezależną komisję bioetyczną.

Możesz kwalifikować się do wzięcia udziału w tym badaniu, jeśli spełniasz poniższe kryteria:

  • Masz co najmniej 18 lat
  • Wrzodziejące zapalenie jelita grubego od co najmniej 3 miesięcy
  • Wrzodziejące zapalenie jelita grubego rozpoznane metodą kolonoskopii

Co jeśli chorujesz na WZJ?

Jeśli zdiagnozowano u Ciebie Wrzodziejące zapalenie jelita grubego i chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości terapeutycznych, skontaktuj się z nami 327 378 511

Poleć swoim bliskim

Jeżeli znasz kogoś, kto byłby zainteresowany wzięciem udziału w badaniach klinicznych, skontaktuj się z nami. Wzięcie udziału w badaniach klinicznych to często jedyna możliwość terapii dla wielu schorzeń, dla których obecna medycyna nie znajduje zadowalających rozwiązań. Wspólnie w trosce o zdrowie.

Poleć