Przewlekły kaszel

Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji, wypełnij ankietę o stanie Twojego zdrowia.

Rozpocznij
Obszar terapii Płuca i układ oddechowy

Jeśli masz uporczywy kaszel, który trwa kilka miesięcy lub dłużej, na pewno znasz uczucie frustracji i niepokoju, które powoduje. Kaszel może przerywać sen, utrudniać koncentrację i wzbudzać obawy dotyczące jego przyczyny, nie wspominając o tym, że przeszkadza innym osobom w pobliżu.

Przewlekły kaszel jest często powodowany m.in. przez astmę, cieknący katar, zapalenie oskrzeli, unoszące się w powietrzu substancje drażniące i chorobę refluksową. U niektórych osób choroba refluksowa objawia się jedynie kaszlem, nie powodując objawów zwykle kojarzonych ze zgagą. Choć leki na kaszel dostępne bez recepty oraz te, które przepisuje lekarz, pomagają niektórym osobom, wielu ludzi nadal męczy uporczywy kaszel.  Dużo osób po prostu poddaje się po usłyszeniu diagnozy i dochodzi do wniosku, że nic nie da się zrobić. A tak naprawdę masz możliwości. Okresowo przeprowadzamy badania kliniczne oceniające nowe leki, których nie może Ci jeszcze przepisać Twój lekarz. Możesz spełniać kryteria udziału w tych badaniach. Jeśli masz uporczywy kaszel, który trwa kilka miesięcy lub dłużej, na pewno znasz uczucie frustracji i niepokoju, które powoduje. Kaszel może przerywać sen, utrudniać koncentrację i wzbudzać obawy dotyczące jego przyczyny, nie wspominając o tym, że przeszkadza innym osobom w pobliżu.Przewlekły kaszel jest często powodowany m.in. przez astmę, cieknący katar, zapalenie oskrzeli, unoszące się w powietrzu substancje drażniące i chorobę refluksową. U niektórych osób choroba refluksowa objawia się jedynie kaszlem, nie powodując objawów zwykle kojarzonych ze zgagą. Choć leki na kaszel dostępne bez recepty oraz te, które przepisuje lekarz, pomagają niektórym osobom, wielu ludzi nadal męczy uporczywy kaszel.  Dużo osób po prostu poddaje się po usłyszeniu diagnozy i dochodzi do wniosku, że nic nie da się zrobić. A tak naprawdę masz możliwości. Okresowo przeprowadzamy badania kliniczne oceniające nowe leki, których nie może Ci jeszcze przepisać Twój lekarz. Możesz spełniać kryteria udziału w tych badaniach.

  • Poszukujemy ochotników do wzięcia udziału w badaniach klinicznych, które pomogą nam lepiej zrozumieć samą chorobę i znaleźć nowe metody jej leczenia.
  • Ochotnicy, którzy zakwalifikują się do udziału w badaniu, otrzymają bezpłatnie opiekę związaną z badaniem.
  • Firma Synexus może również zorganizować transport do jednego z naszych ośrodków i z powrotem lub pokryć uzasadnione koszty dojazdu.

Wszystkie badania kliniczne w Synexus są prowadzone pod nadzorem niezależnej Komisji Bioetycznej i za zgodą Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Aby sprawdzić czy kwalifikujesz się do wzięcia udziału w badaniu, wypełnij ankietę

Rozpocznij

Wszystko co musisz wiedzieć o badaniach

Jako jedna z największych i najbardziej znanych firm zajmujących się prowadzeniem badań klinicznych, Synexus zapewnia uczestnikom przyjazne, komfortowe warunki badań. To również szansa, aby pomóc innym, a być może także sobie. Badania kliniczne dają badaczom możliwość opracowania nowych form terapii, które w przyszłości będą mogły pomóc rzeszom chorych. Wszystkie badania prowadzone przez firmę Synexus zostały zatwierdzone przez niezależną komisję etyczną.

Nasze Przychodnie są zlokalizowane w największych miastach w Polsce. Nie wszystkie badania jednak są prowadzone w każdej Przychodni.

Aby dowiedzieć się czy w Twojej okolicy jest prowadzone badanie, wypełnij formularz rejestracyjny.

Co jeśli masz przewlekły kaszel?

Jeśli masz zdiagnozowany Przewlekły kaszel i chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości terapeutycznych, skontaktuj się z nami 327 378 308

Poleć swoim bliskim

Jeżeli znasz kogoś, kto byłby zainteresowany wzięciem udziału w badaniach klinicznych, skontaktuj się z nami. Wzięcie udziału w badaniach klinicznych to często jedyna możliwość terapii dla wielu schorzeń, dla których obecna medycyna nie znajduje zadowalających rozwiązań. Wspólnie w trosce o zdrowie.

Poleć Synexus